TOP GOLD RADIO 100.80MHz
PRESS PLAY

TOP GOLD RADIO 100.80MHz

Station

TOP GOLD RADIO 100.80MHz

Website: http://www.topgold.al/

     

Station Information

Top Gold Radio mori licensen per transmetim on air me 16 Tetor 2000.Pjesen me te madhe te kesaj radioje e ze muzika,me transmetim 24 oresh.Muzika nuk ka nje ndarje te vecante,pervec faktit se kenget dhe melodite jane cmuar dhe afirmuar me pare.

My List


i3radio i3radio